HAKKIMIZDA

Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 13 yıla yakın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 2007 yılında İstanbul Kadıköy de kurulan ASN Teknoloji ve Bilişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. bütün toptan tedarikçilik alanlarında dünya lideri markalar ile müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır.

oncaürün.com müşterilerine;

Hizmet kalitesi, satış öncesi ve sonrası destek , orijinal ürün ve sorunsuz alışveriş konusunda en iyi olmakta iddialı ve kararlı duruşuyla hizmet vermektedir. 

Giyim & Ayakkabı, Spor & Outdoor Kategorileri başta olmak üzere dünyanın en seçkin markalarını, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunmaktadır.


oncaürün.com'da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orjinaldir, ASN Teknoloji ve Bilişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. bu markaların yetkili Satıcısıdır.

  • Ürün çok rahat ve şık Kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler oncaürün
    Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
    14.11.2017
  • eğer kışın yağışlı ve soğuk havada kullanacak bir ayakkabı arıyorsanız , kesinlikle tavsiyemdir , ne su geçiriyor nede soğuk. hızlı kargo başarılı satıcı. iyigünler.
    Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
    09.11.2017
Ürün Yorumları
Ürün çok rahat ve şık Kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler oncaürün
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
14.11.2017
eğer kışın yağışlı ve soğuk havada kullanacak bir ayakkabı arıyorsanız , kesinlikle tavsiyemdir , ne su geçiriyor nede soğuk. hızlı kargo başarılı satıcı. iyigünler.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
09.11.2017
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.